Prywatna Szkoła Podstawowa na Zielonym Romanowie

Europejski standard edukacji

Szkoła podstawowa to dla dziecka wejście w prawdziwy świat edukacji. Ten moment jest dla większości dzieci – a może nawet dla wszystkich - bardzo oczekiwany.

Przy małych grupach dzieci – do 15 osób jesteśmy w stanie poświęcić dzieciom tyle czasu, że możemy uwzględnić wszystkie ich indywidualne potrzeby.  Nauczyciel ma czas dla każdego dziecka i jest w stanie wychwycić problemy z koncentracją lub odnalezieniem się w  grupie. Tym wyróżniamy się w stosunku do niedofinansowanych placówek publicznych i takie właśnie podejście zdecydowanie podnosi komfort i co za tym idzie skuteczność nauki. Przygotowujemy klasy do pracy z materiałami o standardzie europejskim.

Zrób wszystko aby wykorzystać autentyczny entuzjazm Twojego dziecka związany ze stawianiem pierwszych kroków w szkole.

Odwiedź nasze placówki

Informacje

Szkoła Podstawowa pod nadzorem Kuratora Oświaty i Wychowania w Łodzi. Realizuje obowiązkowy program tygodniowy szkoły dla "Zerówki" oraz w klasach I-VI

• Małe klasy – tylko 15 dzieci