Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

W KRAINIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Szczegóły

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na 6 grudnia, w tym dniu przybywa Mikołaj. Choć nie Mikołaj był naszym gościem, tylko my udaliśmy się do niego.                                                                                                   W dniu 5 grudnia wybraliśmy się na wycieczkę do ,,Krainy Świętego Mikołaja” w Kołacinku. Tam przenieśliśmy się w baśniowy świat - świat z naszych snów, mikołajowy świat. Już u progu ciepło przywitała nas śnieżynka, która oprowadziła nas po parku, gdzie podziwialiśmy domki wielu bajkowych bohaterów - Kota w butach, Jasia i Małgosi, Trzech świnek itp. oraz wysłuchaliśmy niesamowitych śnieżnych historii.
Jednakże dużym przeżyciem dla wszystkich było udanie się do sali tronowej na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Przywitaliśmy wyczekiwanego Gościa, zaśpiewaliśmy mu piosenki, powiedzieliśmy wierszyki, a ON obdarował wszystkich prezentami. Oczarował nas! Po  zabawie czekał na nas jeszcze ciepły posiłek. I tak czas naszego pobytu w ,,Krainie Świętego Mikołaja'' dobiegł końca.  Św. Mikołaj serdecznie pożegnał się z nami. Wszyscy wróciliśmy w radosnych nastrojach. Spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci! Mikołaj obiecał nam,  że spotka się z nami znów za rok… Trzymamy Go za słowo!