Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Konkurs Kolęd

Szczegóły

Okres bożonarodzeniowy rozpoczęliśmy Konkursem Kolęd, który odbył się 16 grudnia. 

Każda klasa przygotowała kolędę wraz z jej inscenizacją.

 

Klasa I A – „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Klasa I B – „Przybieżeli do Betlejem”

Klasa II – „Lulajże Jezuniu”

 

Jury w składzie: p. Małgorzata Szumińska, p. Izabela Kaczmarek,  p. Edyta Jończyk  miało bardzo trudne zadanie. Każda klasa prezentowała wysoki poziom przygotowania i walka była bardzo wyrównana. Ostateczny werdykt Jury to przyznanie wszystkim klasom I miejsca. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu była pani Anna Olborska.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wspaniałego występu naszym uczniom, a także wszystkim osobom odpowiedzialnym za zorganizowanie i przygotowanie konkursu.