Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Pomóż zwierzętom przetrwać zimę!!!

Szczegóły

Pomóż zwierzętom przetrwać zimę!!!

 

Klasa II organizuje zbiórkę różnych rzeczy dla potrzebujących zwierząt w schronisku.  Apelujemy do wszystkich, którym bliski jest los przebywających tam zwierzaków. Można przynieść: koce, ręczniki, karmy dla psów i kotów, smycze, obroże, kagańce, miski, budy, klatki, kosze.

 

Akcja twa do 30 stycznia 2015 r.

 

Zgromadzone dary zostaną przekazane do Schroniska dla zwierząt mieszczącego się 

przy ulicy  Marmurowej 4 w Łodzi.

 

Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy.

Klasa II