Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Bal karnawałowy 2015r.

Szczegóły

Bal karnawałowy 2015r.

30 stycznia 2015 r. wszyscy uczniowie przebrani we wspaniałe stroje księżniczek, królów, piłkarzy, lekarzy, batmanów, zwierzątek bawili się na zabawie karnawałowej w naszej szkole. Przy dźwiękach wesołej muzyki mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne, które były godne podziwiania.  Urozmaiceniem były konkursy i zabawy, w których chętnie brali udział. W przerwie balu czekał stół słodkich niespodzianek. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, co najlepiej widać na załączonych zdjęciach.