Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Zmagania małych recytatorów

Szczegóły

W piątek 22 maja  odbył się konkurs recytatorski „Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”. Repertuar był bardzo bogaty, jednak przeważały utwory Jana Brzechwy. Wszyscy uczestnicy, a było ich szesnaścioro, przygotowali się solidnie. Każdy recytował z dużym zaangażowaniem i przejęciem.

Jury konkursu w składzie p. Anna Górecka, p. Elżbieta Pecyna i p. Justyna Witczak postanowiło wyróżnić najładniej recytujące dzieci:

  1. Anna Kotarba - kl. I a
  2. Mikołaj Rzymowski - kl. I a
  3. Elena Jasik - kl. I b
  4. Krzysztof Wawrzyniak - kl. I b
  5. Martyna Janik - kl. II
  6.  Mateusz Kawalec - kl. II

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnej edycji konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów.

Oprawę konkursu i prowadzenie przygotowała p. Elżbieta Pecyna.