Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Dzień Dziecka.

Szczegóły

W naszej szkole Dzień Dziecka obchodzony jest bardzo uroczyście. W tym dniu nie odbywają się zajęcia lekcyjne, a uczniowie przychodzą bez książek i tornistrów.

Na początku jedna sala spełniała rolę sali kinowej, w której oglądaliśmy filmy z ulubionymi bohaterami. Później uczestniczyliśmy w grach i zabawach sportowych na świeżym powietrzu. Chłopcy zwykle rozgrywają drużynowy mecz piłki nożnej.
Potem odbywają się pozostałe konkursy sprawnościowe: rysunki kredą na boisku szkolnym czy konkurs malowania farbami na ścianie.
Po zakończeniu wszystkich gier nasi uczniowie zbierają się na wspólnym poczęstunku. Zwykle nikt z nas nie może narzekać na nudę. Każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie.