Święto Naszych Rodziców

26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później - 23 czerwca - Dzień Ojca. Uczniowie naszej szkoły połączyli te święta, aby móc obchodzić je razem. W poszczególnych dniach majowych zorganizowali wspólne ŚWIĘTO NASZYCH RODZICÓW!  Zaproszeni z tej okazji rodzice mogli podziwiać recytatorskie, wokalne i taneczne talenty swoich dzieci. W wyjątkowej atmosferze, uczniowie wspaniale odgrywali swoje role. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.
Przygotowały także konkurencje dla swoich rodziców, np. umiejętność rozpoznania swojego portretu. Dla każdego rodzica przygotowane były nagrody – lizaki.  Radości było co niemiara. Na koniec pojawił się mały, słodki poczęstunek dla każdego z przybyłych gości. Wszyscy bardzo miło spędzili czas, a rodzice byli wzruszeni występami swoich pociech.
Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy.