Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Szczegóły

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

 

W czwartkowe popołudnie w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wręczone zostały nagrody i dyplomy za konkurs „Zuch” i „Kangur”. Za bardzo dobre wyniki w nauce zostali wyróżnieni:

Ania Kotarba – kl. Ia

Mikołaj Rzymowski – kl. Ia

Elene Jasik – kl. Ib

Dawid Kujat – kl. Ib

Adam Szumiński – kl. Ib

Lidia Chmielecka – kl. II

Daniel Kurczewski – kl. II

Program artystyczny przygotowały klasy Ia i Ib z wychowawczyniami. Cała szkoła wraz z panem Jackiem Tarczyńskim zaprezentowała się w grze na instrumentach perkusyjnych. Swoich sił próbowali również rodzice. Obie grupy poradziły sobie wspaniale. Klasa II natomiast pokazała swoje umiejętności taneczno – rytmiczne. Na zakończenie wychowawcy klas wręczyli świadectwa szkolne. Pani Dyrektor Mirosława Sicińska oraz Grono Pedagogiczne życzymy wszystkim słonecznych wakacji.