Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Szczegóły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zebrała się cała społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej na Zielonym Romanowie na inauguracji nowego roku szkolnego. Dyrektor szkoły – Mirosława Sicińska powitała nauczycieli, rodziców i uczniów, a szczególnie uczniów klas pierwszych. Uczniowie klasy drugiej wierszami i piosenką pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny. Na zakończenie minutą ciszy uczciliśmy pamięć tych, którzy zginęli podczas II wojny światowej.