Pasowanie na Ucznia

Pasowanie na Ucznia

22 października 2015 r. odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Uczniowie klasy trzeciej, jako najstarsi , powitali przybyłych nauczycieli, rodziców i uczniów. Szczególnie gorąco zostali powitani bohaterowie uroczystości – uczniowie klasy I, którzy zaprezentowali krótki program artystyczny. Wspierani przez wychowawczynię Magdalenę Nikołajewską, recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Wykazali się dojrzałością i udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania. Następnie pani dyrektor Mirosława Sicińska wielkim ołówkiem pasowała wszystkich na uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej na Zielonym Romanowie. Na pamiątkę tego wydarzenia wręczyła każdemu Dyplom Pasowania na Ucznia. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.