Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Spotkanie wigilijne

Szczegóły

Spotkanie wigilijne

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Cała społeczność naszej szkoły przygotowywała się do nich dużo wcześniej, by w czwartkowy wieczór wziąć udział w szkolnym Konkursie Kolęd, który odbył się w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie. Gościem specjalnym był Ksiądz Proboszcz Adam Janiszewski z Parafii Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość rozpoczęła klasa III wystawiając Jasełka. Następnie każda klasa prezentowała inscenizację do wybranej i opracowanej kolędy.

Jury miało trudne zadanie w wyłonieniu zwycięzcy. Każda klasa dołożyła maksimum starań w przygotowanie się. W uroczystości mieli też swój udział rodzice dzieci, którzy kolejno klasami prezentowali swoją wybraną i przygotowaną kolędę. Wszystkie dzieci uczestniczyły w loterii prezentów.

Został też rozstrzygnięty szkolny konkurs na najpiękniejszego Anioła. Pani Anna Olborska wręczyła przygotowane nagrody.

Na zakończenie wszyscy goście wraz z dziećmi zostali zaproszeni na poczęstunek.

Dyrekcja Szkoły oraz Wychowawcy serdecznie dziękują Rodzicom za włącznie się do przygotowania tego magicznego wieczoru.