Sprzątanie świata 19.09.2016 r.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa na Zielonym Romanowie wzięła udział w ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. W tym roku akcja odbyła się pod hasłem „Podaj dalej...drugie życie odpadów”.

Jej przesłanie to poszanowanie zasobów, unikanie tworzenia odpadów i szacunek do wytwarzania przedmiotów. Uczniowie do akcji podeszli z dużym entuzjazmem i dużą świadomością. Akcję poprzedziła pogadanka przeprowadzona przez wychowawców klas. Zebraliśmy sporo odpadów i byliśmy z siebie bardzo dumni! ;)