Dzień Zdrowego Śniadania

Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział ogólnopolskiej akcji Śniadanie Daje Moc. Uczniowie klasy II i III samodzielnie przygotowywali swoje śniadanie. Kanapki były bardzo zdrowe i przygotowane według upodobań dzieci. Znalazło się na nich dużo warzyw i królowało ciemne pieczywo.

Dzieci przypomniały sobie 12 zasad zdrowego odżywiania. W każdej klasie na zakończenie zajęć odbyło się wspólne jedzenie śniadania. To już kolejna edycja i dzieci mają coraz większą wprawę w samodzielnym tworzeniu swoich kanapek. Smaaacznego!