Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Świetlicowy Turniej Warcabowy

Szczegóły

Warcaby to najpopularniejsza gra strategiczna, a zarazem doskonały trening myślenia. Niezależnie od wieku każdy może grać i wygrywać, co potwierdził tegoroczny Świetlicowy Turniej Warcabowy, który odbył się 9 listopada.

Celem rozgrywek była integracja uczniów, a także zachęcanie do spędzania wolnego czasu przy grach rozwijających umiejętności logicznego myślenia. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Rywalizowało ze sobą 20 uczniów z klasy II, III i IV.

Najlepszymi zawodnikami turnieju okazali się:

I miejsce - Michał Spiżewski (kl. 2)
II miejsce - Tomasz Rębiałkowski (kl. 4)
III miejsce - Hanna Spiżewska (kl. 3)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.