Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Szczegóły

25 listopada 2016 r. w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji świetlica szkolna przygotowała szereg zabaw i konkurencji. Były zagadki, rebusy, zabawy na spostrzegawczość oraz kalambury. Wszyscy bawili się wyśmienicie i z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach.

Zwieńczeniem naszych obchodów było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pluszowy Miś” i nagrodzenie uczestników konkursu.

Oto jego wyniki:
I miejsce – Filip Marchewka klasa II oraz Mikołaj Rzymowski klasa III
II miejsce – Wiktoria Mila i Kuba Ogrodowczyk klasa II
III miejsce – Amelia Turlewicz klasa II i Elena Jasik klasa III

Gratulujemy zwycięzcom!

Zapraszamy do Galerii