Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Sportowe powitanie Wiosny!

Szczegóły

Nadejście astronomicznej wiosny nasza szkoła świętowała na sportowo. Z tej okazji 20 marca odbyły się zawody sportowe pod hasłem „Wiosenne Igrzyska Sportowe”, w których udział wzięły wszystkie klasy.

Uczniowie zostali losowo podzieleni na drużyny, z których wyłonili się Niebiescy, Zieloni i Czerwoni. Zmagania rozpoczęliśmy od grupowej rozgrzewki i zaprezentowania okrzyków bojowych. Konkurencje wymagały od uczniów dużej zwinności, utrzymania równowagi i koordynacji ruchów. Bardzo ważna okazała się umiejętności pracy w parach.

Najlepszą drużyną okazali się ZIELONI w składzie: Kuba Kolczyński, Piotr Kolczyński, Michał Spiżewski, Adrian Chaładaj, Małgorzata Święciło, Eryk Wieczorek, Natalia Chaładaj, Aleksander Zieliński, Michał Pelc, Jan Święciło, Tomasz Rębiałkowski, Jakub, Jończyk.

Odbyły się również trzy konkurencje indywidualne, w których zwyciężyli:

Bieg na czas
1 miejsce - Michał Pelc
2 miejsce - Kuba Dałek
3 miejse - Eryk Wieczorek

Czworakowanie
1 miejsce - Lidia Chmielecka
2 miejsce - Alan Kaczmarek
3 miejsce - Julia Łuczak

Rzut do celu
1 miejsce - Filip Marchewka
2 miejsce - Piotr Jędrysik
3 miejsce - Franek Banach

Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie nagrody, natomiast zwycięzcy konkurencji indywidualnych nagrodzeni zostali medalami.

GRATULUJEMY!!!

GALERIA ZDJĘĆ