Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

20 listopada obchodziliśmy 25 rocznicę uchwalenia przez Narody Zjednoczone najważniejszego dokumentu określającego prawa dziecka – KONWENCJI O PRAWACH DZIECKA.

Szczegóły

20 listopada obchodziliśmy 25 rocznicę uchwalenia przez Narody Zjednoczone najważniejszego dokumentu określającego prawa dziecka – KONWENCJI O PRAWACH DZIECKA.

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tego ważnego dla nich dnia. W każdej klasie odbyły się pogadanki na ten temat. Podczas lekcji dzieci dowiedziały się, jakie prawa ma młody człowiek oraz uświadomiły sobie, że posiadanie praw ściśle związane jest z wypełnianiem obowiązków.