Pasowanie na ucznia 30.10.2014

Czwartek 30 października 2014 roku to bardzo ważny dzień dla pierwszoklasistów. Tego dnia zostali przyjęci w szeregi Braci Uczniowskiej Szkoły na Zielonym Romanowie. Jednak, aby to nastąpiło, musieli odbyć wędrówkę przez różne „Krainy” i wykazać się umiejętnościami recytowania, śpiewania i sprawnościowymi. Spisali się znakomicie! Teraz mogli już złożyć uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor Mirosława Sicińska wielkim ołówkiem dokonała aktu pasowania. Ślubowanie składali również rodzice naszych pierwszoklasistów. Uroczystość zakończyła się wręczeniem legitymacji szkolnej oraz pamiątkowego Dyplomu. Klasy pierwsze wraz z wychowawczyniami panią Elżbietą Pecyna i panią Anną Górecką udały się do swoich sal na poczęstunek przygotowany przez rodziców.