Klub Bezpiecznego Puchatka

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM

„KLUB BEZPIECZNEGO PUCHATKA”

Już drugi raz klasy pierwsze przystąpiły do programu edukacyjnego „Klub Bezpiecznego Puchatka”. Celem programu jest rozbudzenie wśród dzieci samodzielności i odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo. Okres szkoły to czas wspaniałej przygody, poznawanie świata, zawieranie nowych znajomości i zdobywanie ważnych umiejętności.

W ramach programu najmłodsi uczniowie zapoznawani są z różnego rodzaju niebezpieczeństwami w drodze do szkoły, w szkole, w domu oraz, jak ich unikać i jak postępować w razie ich zaistnienia.

Na przełomie listopada i grudnia wszyscy uczniowie klas pierwszych przystępują do Testu Bezpieczeństwa PUCHATKA

Certyfikat 1 (pobierz)

Certyfikat 2 (pobierz)