Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prywatna Szkoła Podstawowa

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szczegóły

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM

„KLUB BEZPIECZNEGO PUCHATKA”

Już drugi raz klasy pierwsze przystąpiły do programu edukacyjnego „Klub Bezpiecznego Puchatka”. Celem programu jest rozbudzenie wśród dzieci samodzielności i odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo. Okres szkoły to czas wspaniałej przygody, poznawanie świata, zawieranie nowych znajomości i zdobywanie ważnych umiejętności.

W ramach programu najmłodsi uczniowie zapoznawani są z różnego rodzaju niebezpieczeństwami w drodze do szkoły, w szkole, w domu oraz, jak ich unikać i jak postępować w razie ich zaistnienia.

Na przełomie listopada i grudnia wszyscy uczniowie klas pierwszych przystępują do Testu Bezpieczeństwa PUCHATKA

Certyfikat 1 (pobierz)

Certyfikat 2 (pobierz)

Certyfikat 3 (pobierz)